Nabídka práce > Vedoucí plánování kvality

Vedoucí plánování kvality

Náplň práce

- Zavádění, kontrola a péče o systém řízení kvality
- Vedení pracovníků v rámci předsériové kvality
- Udržování systému řízení kvality v souladu s normami řady ISO TS 16949, ISO 9000, VDA 6.1
- Provádění technického a kvalitativního dozoru při náběhu nových dílů
- Podpora projektu u zákazníka/dodavatele
- Stanovení prototypů a referenčních vzorků, dokumentace
- Vlastní plánování kvality, QPN, APQP, QM-Plán, FMEA, SPC, EMPB, PPAP
- Hodnocení výrobních nových procesů z hlediska způsobilosti (Cmk a Cpk)

Požadavky

- SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Komunikativní znalost NJ podmínkou, AJ výhodou
- Technické a racionální myšlení
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Zajímavou samostatnou pozici
- Odpovídající finanční ohodnocení, 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Vzdělávací a jazykové kurzy

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Komunikativní NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko