Nabídka práce > Recepční s Nj, Aj - brigáda

Recepční s Nj, Aj - brigáda

Náplň práce

Komplexní zajištění chodu recepce
Vyřizování příchozích telefonátů, vítání hostů
Zpracování příchozí a odchozí pošty
Administrativní podpora německého vedení společnosti
Podpora vedoucích oddělení

Požadavky

Min. SŠ s maturitou
Komunikativní znalost německého a anglického jazyka nutností (německé vedení společnosti, centrála v Německu)
Dobrá znalost PC (především Word, Excel)
Příjemné reprezentativní vystupování
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odolnost proti stresu
Flexibilita, loajalita

Nabízíme

Jistotu pracovního místa v mezinárodní společnosti působící v oblasti módy
Přátelskou atmosféru ve stylové prodejně v centru Prahy - Václavské náměstí 17, Praha 1
Zaměstnanecké benefity

Další informace

Preferujeme práci o víkendech

Informace o pozici

  • VAN GRAAF
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina, Němčina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Stravenky, sleva na firemní produkty, pracovní oblečení
  • Vhodné pro: studenty, matky na mateřské
  • Místo pracoviště: Václavské náměstí 834/17, Praha, Nové Město