Nabídka práce > Provozní elektrikář - údržba

Provozní elektrikář - údržba

Náplň práce

- Budete provádět opravy podle plánu preventivních kontrol a pokynů vedoucího údržby
- Budete zodpovídat za to, že provedená oprava nebo prohlídka bude splňovat předpisy pro provoz elektrických zařízení a neomezí v žádném případě provoz, spolehlivost a bezpečnost opraveného zařízení

Požadavky

- Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektrotechnické práce / střední odborné vzdělání s vyučením v oboru mechanik elektrotechnických zařízení / SO vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektrorozvodných sítí