Nabídka práce > ***ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S VYUŽITÍM AJ, 23000 CZK/m, BRNO***

***ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S VYUŽITÍM AJ, 23000 CZK/m, BRNO***

Náplň práce

* komunikace se zákazníky v AJ, jak telefonicky, tak i přes email
* zadávání dat do systému
* související administrativní práce
* spolupráce v rámci týmů

Požadavky

* možnost nástupu: ihned
* ANGLICKÝ JAZYK (komunikace v AJ s kolegy, využití psané AJ) na výborné úrovni
* předchozí zkušenosti jsou výhodou, ne však podmínkou
* ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (kombinace ranních, odpoledních i nočních směn)

Nabízíme

* denní využití anglického jazyka
* mzdu 23000 Kč/měsíc
* kvartální bonusy
* široká škála benefitů - vlastní fitness, sauna, masáže, game room, kurzy AJ, flexipassy, sickdays, občerstvení na pracovišti, stravenky
* potenciál ke kariérnímu růstu
* zajímavou pracovní zkušenost v české dynamické společnosti

V případě Vašeho zájmu připojte Váš životopis jak v českém, tak i anglickém jazyce.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 23000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno