Nabídka práce > Technik vstřikovacích forem

Technik vstřikovacích forem

Náplň práce

- Formy pro vstřikolisy se zajišťuji od externích dodavatelů. Technik forem má zodpovědnost za specifikaci požadavků na formu, poptávku, objednání formy, přejímku (u dodavatele – EU/Asie) a zodpovídá za ni až do okamžiku jejího nasazení do sériové výroby, čili:
- Specifikuje požadavky na formy
- Sleduje průběh stavby vstřikovacích forem
- Účastní se na zkouškách vstřikovacích forem (EU, Asie)
- Provádí přejímku vstřikovacích forem
- Zajišťuje změny na formách
- Řeší problémy při náběhu nových forem

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni – schopnost domluvit se
- Praxe v oblasti stavby vstřikovacích forem min. 2 roky
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Komunikativnost
- Organizační schopnosti
- Schopnost řešit problémy
- Ochota cestovat a jednat se zahraničními dodavateli a kolegy

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis, popřípadě volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov