Nabídka práce > Sklad sanity, vnitřní instalace atd. - Vestec - 170,00 Kč/hod

Sklad sanity, vnitřní instalace atd. - Vestec - 170,00 Kč/hod

Náplň práce

Popis práce:

  • nanášení zboží (sanitární technika a odvodnění staveb - spojovací materiály, platové trubky, odtokové žlaby apod.)

  • kompletace objednávek

  • příjem zboží

  • úklid

  • běžné skladová práce

  • práce ve skladové hale i venkovních skladových prostorách

Požadujeme:

  • věk min. 18 let,

  • výpis z rejstříku trestů,

  • fyzická zdatnost,

  • pracovitost, zodpovědnost, samostatnost,

  • docházka alespoň 4x týdně ve dnech PO-PÁ - ranní směny 7-16h

Nabízíme:

  • 170Kč/hod

  • vyplácení mzdy na účet druhý pracovní den po odevzdání výkazu směn,

  • možnost dlouhodobé spolupráce,

  • brigádu v lokalitě Vestec u Prahy - pohodlná doprava MHD z Budějovické

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 170,00
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha