Nabídka práce > ÚKLID SKLADU - HOSTIVAŘ - 2-3 hodiny týdně, 175/Kč/hod

ÚKLID SKLADU - HOSTIVAŘ - 2-3 hodiny týdně, 175/Kč/hod

Náplň práce

Pro našeho klienta, sklad v Hostivaři, v ulici u Pekáren, hledáme spolehlivou a pečlivou osobu na pozici uklízeč/ka. Pokud máte smysl pro pořádek a chcete pracovat určitý den v týdnu na 2-3 hodiny pravidelně a dlouhodobě, ozvěte se.

Náplň práce:

- Úklid a udržování čistoty ve skladových prostorách

- Vysávání, vytírání podlah, utírání prachu

- Údržba hygienických prostor (toalety, kuchyňky)

- Likvidace odpadků a recyklace

- Doplňování čistících prostředků a hygienických pomůcek

Požadujeme:

- Pečlivost a spolehlivost!

- Zkušenosti s úklidem výhodou, nikoli podmínkou

- Schopnost pracovat samostatně i v týmu

- Fyzickou zdatnost

- Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)

Nabízíme:

- Pravidelná a dlouhodobá brigáda na 2-3 hodiny v týdnu

- Příjemné pracovní prostředí

- veškeré pracovní náčiní a pomůcky na pracovišti zajištěny

- Možnost flexibilního rozvrhu

- Denní vyplácení na účet, 175Kč/hod

- Nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis, či stručné informaci o Vás, nebo se zastavte přímo u nás v Agentuře na Chodově. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 175
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha