Nabídka práce > E-shop produktů Apple balení zboží 4h/den 185kč/h Zličín

E-shop produktů Apple balení zboží 4h/den 185kč/h Zličín

Náplň práce

Pro klienta - prémiového prodejce spotřební elektroniky - hledáme brigádníky na dlouhodobou spolupráci na balení zboží v e-shopu na prodejnách v Praze.

Jedná se o spolupráci do 31.12.2024. Nutné pracovat i ve druhé polovině prosince (krom svátků)!

Náplní práce je:

- příjem zboží

- balení zboží, příprava k odeslání, backoffice

Požadujeme

- výborná komunikační schopnosti

- možnost pracovat v úvazku 20 hod/týdně a to Po-Pá 9-13 nebo 10-14

- časovou flexibilitu  - možnost pracovat do konce roku 2024

Nabízíme

- mzda: srpen-říjen 185Kc/h a listopad+prosinec 195Kč/h

- práci pro jednoho z nejvýznamnějších distributorů spotřební elektroniky

- možnost nástupu na pracovní poměr pod klienta v případě oboustranné spokojenosti

- práci v reprezentativním prostředí se špičkovou elektronikou

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 185
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha