Nabídka práce > DOPLŇOVAČ / MANIPULANT - 169-185,9 Kč/hod - Denní vyplácení!

DOPLŇOVAČ / MANIPULANT - 169-185,9 Kč/hod - Denní vyplácení!

Náplň práce

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce po celé Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici DOPLŇOVAČ - MANIPULANT.

Náplň práce:

  • naskladňování/vybalování zboží do regálu,

  • pomocné úklidové práce,

  • péče o vzhled oddělení.

Požadavky:

  • věk min. 18let,

  • výpis z rejstříku trestů,

  • možnost pracovat alespoň 2 směny týdně - směny možno vybrat

  • fyzická zdatnost.

  • spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost za svěřený úsek

Nabízíme:

  • mzda 169 - 185,9Kč/h (10% za víkend)

  • denní vyplácení,

  • dobrá dopravní dostupnost,

  • moderní pracovní prostředí,

  • možnost dlouhodobé spolupráce.

  • přizpůsobení místa pracoviště Vašemu bydliště

  • široký výběr oddělení ve kterém se lze uplatnit

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis, nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 169,00
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha