Nabídka práce > PEKÁRNA – SUPERMARKET – 176,60-194Kč/h

PEKÁRNA – SUPERMARKET – 176,60-194Kč/h

Náplň práce

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu.

Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden?

Máte chuť naučit se pekařskému řemeslu a osvojit si ho?

Náplň práce:

  • pomocné práce v pekárně supermarketu,

  • rozpékání pečiva,

  • doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),

  • pomocné úklidové práce,

  • kontrola záručních lhůt baleného pečiva.

Požadavky:

  • výhodou vyučení v oboru nebo předchozí praxe na obdobné pozici

  • věk min. 18let,

  • výpis z rejstříku trestů,

  • možnost pracovat alespoň 2-3 směny týdně (možnost i více, nebo dle dohody),

  • dobré komunikační a prodejní dovednosti.

  • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost

Nabízíme:

  • mzda 176,6Kč/hod + 10% příplatek za víkend

  • možnost denního vyplácení (následující pracovní den na účet)

  • dobrá dopravní dostupnost - prodejny po celé Praze, i přilehlá místa,

  • moderní pracovní prostředí,

  • možnost dlouhodobé spolupráce i s konkrétní prodejnou,

  • možnost absolvovat proplacené zaškolení,

  • termín zaučení dohodou,

  • získání praxe v pekařském oboru.

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty uvedenými v inzerátu zastavte přímo u nás v agentuře.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 176,60
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha