Nabídka práce > Obchodní zástupce a školící pracovník SENSET SYSTÉM, s. r. o.

Obchodní zástupce a školící pracovník SENSET SYSTÉM, s. r. o.

Náplň práce

-Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků
-Prezentace produktů a služeb naší společnosti
-Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
-Poskytování školení zákazníkům pro používání systému SENSET
-Asistence při implementaci systému u zákazníků
-Pravidelné reportování o průběhu a výsledcích obchodních aktivit

Požadavky

-Předchozí praxe na pozici obchodního zástupce nebo v podobné oblasti je výhodou
-Pozitivní naladění a energii při provádění práce
-Cílevědomost, zodpovědnost a svědomitost
-Komunikaci, která mě „drive“
-Příjemné vystupování
-Schopnost budovat obchodní vztahy se zákazníky
-Ochotu učit se a posouvat se dál

Nabízíme

-Zajímavou a dynamickou práci v perspektivní společnosti
-Motivační finanční ohodnocení
-Flexibilní pracovní doba
-Příležitost podílet se na rozvoji našeho systému
-Mobilní telefon

Další informace

Přidej se do obchodního týmu, kde máš neomezené možnosti obchodu v celé ČR v jasně definované cílové skupině taxislužeb, se zázemím unikátního SaaS produktu, který používá již přes 750 řidičů.

Informace o pozici

  • SENSET SYSTÉM s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 50000-100000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Celé Česko