Nabídka práce > Technik dílny

Technik dílny

Náplň práce

Popis pozice:

Kontroly, opravy hasicích přístrojů a tlakových lahví
provádění periodických tlakových zkoušek a plnění hasicích přístrojů,
plnění tlakových lahví CO2,
vyplňování kontrolních zpráv (předtištěný formulář) v elektronické podobě (tablet či PC se systémem Windows 10),
komunikace se zákazníky. Vše v prostorách naší firmy.
Možnost vyzkoušení, praxi v oboru nepožadujeme, vše naučíme, zaškolíme, vysvětlíme.

Požadavky

Požadujeme:

Životopis,
základní, vyučení nebo středoškolské vzdělání,
zručnost
řidičské oprávnění skupiny B,
základy práce na PC (Excel, Word),
schopnost jednání a příjemného vystupování,
týmová spolupráce,
férové jednání, vstřícnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita.

Nabízíme

Nabízíme:

Přátelský kolektiv,
rozmanitá, zajímavá a samostatná práce,
pracovní doba od 7:00 do 15:30,
výhodné platové podmínky, osobní ohodnocení + prémie z výkonu (výdělek až 33 tisíc a více),
příspěvek na stravné, roční bonus dle zhodnocení výkonu v daném roce.

Další informace

Jsme rodinná firma působící na trhu v oblasti zabezpečení požární ochrany (PO) a bezpečnosti práce (BOZP) od roku 1994. Za tu dobu jsme vybudovali vlastní zázemí firmy s přátelským kolektivem. Zabýváme se velkoprodejem požární techniky a bezpečnostního materiálu a zajišťujeme komplexní služby požární ochrany a bezpečnosti práce ve firmách, organizacích, bytových domech, v objektech státní správy a dalších.

Informace o pozici

  • Požární ochrana - Bezpečnost práce, Jiří Kotyza
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 29000 až 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ano
  • Vhodné pro: Pro člověka s manuální zručností
  • Místo pracoviště: Václavkova 1116, Mladá Boleslav