Nabídka práce > Elektrotechnik – Technik GPS systému

Elektrotechnik – Technik GPS systému

Náplň práce

Naše firma má 30letou zkušenost s vývojem zemědělského software a je zároveň největším producentem zemědělských programů v ČR.

Právě teď hledáme do našeho kolektivu technika, který bude spravovat GPS pro náš systém monitorování vozidel. Vaší pracovní náplní bude hardwarová a softwarová příprava GPS systémů před montáží, analýza a řešení technických problémů GPS systémů či montáže u zákazníků.

Požadavky

Základní znalosti ze slaboproudé elektrotechniky (montáž elektroniky)
Základní znalosti IT v rozsahu střední odborné školy
Analytické myšlení
Zručnost, zodpovědnost, samostatnost a iniciativu
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Práci v menším, ale stabilním kolektivu
5 týdnů dovolené
Prémie dle pracovních výsledků
Služební notebook a mobil
Mobilní tarif s pořádným datovým balíčkem
Volitelné lekce angličtiny přímo na pracovišti
Stravenkový paušál
Kanceláře v centru Jičína

Informace o pozici

  • AG info s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: jičín