Nabídka práce > Software developper - C#, C++

Software developper - C#, C++

Náplň práce

- Tvorba komplexních nabídek pro naše partnery – technické řešení, detailní popis, cenový návrh
- Návrh efektivního řešení na základě požadavků zákazníka
- Přímá komunikace se zákazníky
- Technické poradenství

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Min. 3 roky zkušeností s vývojem v C# nebo C++
- MS Visual Studio
- Praktické zkušenosti s testováním a automatizací testování
- Znalost Aj na komunikativní úrovni podmínkou, znalost Nj výhodou
- Schopnost pracovat a komunikovat v týmu i samostatné práce
- Pečlivost, zodpovědnost a soustředěnost

Nabízíme

- Možnost profesního růstu
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Práci na zajímavých zahraničních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Mobilní telefon s možností soukromého využití
- Notebook
- Možnost práce v režimu home office
- Bonusový systém nad rámec základní mzdy
- Cafeteria

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 820 149

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj podmínkou, Nj výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň