Nabídka práce > Pracovník do služby Podpory samostatnosti

Pracovník do služby Podpory samostatnosti

Náplň práce

Ve službě Podpora samostatnosti vám nabízíme práci, která je výzvou i radostí. Hledáme kolegy, kteří se nebojí zodpovědnosti, nevšedních zážitků a výzev a hromady nově získaných zkušeností. Přidejte se k nám a buďte u toho, když člověk prožívá radost z toho, že zvládne věci sám. Pracujeme s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením od 18 let.

Co práce obnáší:

> podpora lidí se znevýhodněním v učení se samostatnosti - nejsme ale osobní asistence
> rozvíjí kreativní myšlení - pointou práce není věci udělat za klienta, ale ukázat je tak, aby je klient zvládl sám
> komunikaci s lidmi s mentálním postižením a jejich blízkým okolím
> kombinace práce ve Fose a v terénu, tedy v přirozeném prostředí našich klientů
> časová flexibilita i stabilita - týdně budete pracovat podle svých možností, mluvit můžeme o 6 i 20 hodinách týdně
> vedení administrativy spojené se sociální prací

Požadavky

Hledáme člověka, který

> vnímá rovnost lidí - partnerský a respektující přístup je pro naši práci alfou a omegou
> je zodpovědný a komunikativní - pracujeme především se slovy
> má chuť na sobě pracovat
> má týdně k dispozici alespoň 6 hodin
> zvládne být občas nad věcí

Nabízíme

Co nabízíme:

> zázemí stabilní a respektované organizace kladoucí důraz na kvalitu služeb
> spolupráci na dohodu - DPP/DPČ
> nástupní mzdu 150 - 170 Kč/h dle odpracovaných měsíců
> nástup ideálně červen 2024
> řádné zaškolení a spolupráci se zkušenými kolegy, kteří rádi předávají své know-how a navíc jsou moc fajn
> podpůrné prostředí, v kterém nikdy “nejsi na věci sám”
> přátelské, respektující prostředí a otevřené jednání v rámci služby i organizace
> zprostředkování rekvalifikačního kurzu Pracovníka v sociálních službách, který je třeba mít hotový do 18 měsíců po nástupu
> možný kariérní růst

Další informace

Kdyby vám to bylo stále málo, můžete se podívat na naše webovky či FB, kde pro vás máme lehký vhled do našeho života. Pokud vás nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat Váš životopis na email helusova@fosaops.org a přidejte k tomu pár vět o tom, proč jste právě vy zajímavým kandidátem. Těšíme se na zajímavé čtení.

Informace o pozici

  • Fosa, o. p. s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 150 - 170,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Pozice je vhodná i pro absolventy, Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Území hl. m. Prahy