Nabídka práce > Chůva pro děti v dětské skupině

Chůva pro děti v dětské skupině

Náplň práce

Pro dětskou skupinu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Chůva v dětské skupině - pečující osoba o děti ve věku od 1,5 roku do 4 let.

Požadavky

Požadovaná kvalifikace:
- kurz chůva pro děti v dětské skupině nebo chůva do zahájení povinné školní docházky nebo
- pedagogické vzdělání, minimálně úplné SŠ nebo
- zdravotnické vzdělání (všeobecná sestra, praktická sestra, dětská sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář, psycholog ve zdravotnictví, zdravotně-sociální pracovník, lékař/ka).

Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Malý kolektiv, dlouhodobou spolupráci, možnost obědů na pracovišti, další vzdělávání v oboru. Po zapracování a dobrých výsledcích další finanční odměny. Nástup možný ihned.

Informace o pozici

  • MILU, z. s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25.000 - 26.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hlavní 28, Nové Jirny