Nabídka práce > VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast severních Čech

VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast severních Čech

Náplň práce

jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky

Požadavky

bydliště v Ústeckém kraji a okolí, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC

Nabízíme

pružnou pracovní dobu, motivační finanční ohodnocení – fixní a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned

Další informace

Životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz

Informace o pozici

  • Exekutorský úřad Litoměřice
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Litoměřce