Nabídka práce > Technik/čka elektroniky vozu

Technik/čka elektroniky vozu

Náplň práce

Příprava a podpora pro testování jednotlivých částí elektroniky vozu
Rozbor chyb s využitím diagnostických nástrojů
Analýza komunikace ve vozidle (CAN, LIN, Ethernet)
Podpora vývoje v rámci projektů
Úzká spolupráce se zákazníkem na automotive projektech

Požadavky

Orientaci v elektrotechnice a elektronice
Vzdělání technického zaměření ideálně v elektrotechnického směru
Chuť a ochotu se učit novým věcem
Zájem o automotive

Nice to have anebo co je výhodou:

Zkušenosti s diagnostickým software používaným v Automotive, např. CANoe, Wireshark
Orientace v architektuře vozu
Zkušenosti s nástroji Jira, DOORS nebo jiných CRM pro správu požadavků
Schopnost komunikovat v cizím jazyce (NJ nebo AJ)
§6 vyhl. 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022 Sb.

Nabízíme

Předáme Vám unikátní know-how, podpořené léty zkušeností
Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení
Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po – čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
Někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
Dáme Vám prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně
Stravenkové poukázky v hodnotě 130 Kč
Talent umíme ocenit, osobnostní i profesní růst Vám zaručíme
Cafeterie – individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)

Informace o pozici

  • Akkodis CZ s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav