Nabídka práce > Stavbyvedoucí junior | Praha | až 45 000

Stavbyvedoucí junior | Praha | až 45 000

Náplň práce

Jste čerstvě po škole? A rádi by jste získali zkušenosti na pozici stavbyvedoucího? Domluvíte se anglicky nebo německy?

Tak hledáme právě Vás na pozici stavbyvedoucí

Co Vás čeká na téhle pozici?

- Spolupodílení se stavbyvedoucím na komplexním chodu stavby
- Orientace a vedení stavebního deníku
- Kontrola dodržování harmonogramu stavby
- Kontrola dodržování stavebních norem
- Vedení stavební čety

Požadavky

- min. SŠ/VŠ nejlépe stavebního směru
- znalost práce na PC
- předchozí zkušenost na stejné pozici výhodou
- odborné zkoušky K-03, nebo K-05 velkou výhodou
- ŘP skupiny "B", aktivní řidič
- znalost Aj, nebo Nj na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční odměny - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - v případě nemoci dorovnání nemocenské do výše základní mzdy - MultiSport kartu - školení a další prohlubování kvalifikace
  • Místo pracoviště: Praha