Nabídka práce > VEDOUCÍ LABORATOŘE | AŽ 55 000 KČ + BONUSY!

VEDOUCÍ LABORATOŘE | AŽ 55 000 KČ + BONUSY!

Náplň práce

Milujete laboratorní prostředí? Cítíte se v něm jako ryba ve vodě? Dokážete vést a motivovat svůj tým laborantů? Nebojíte se změn a tvorby něčeho nového?

Na Jihlavsko hledáme VEDOUCÍHO LABORATOŘE!

* Čeká Vás laboratoř se 6ti laboranty
* Budete mít zodpovědnost za celý vývoj a testovací centrum s anorganickou laboratoří!
* Čekají Vás kalkulace testů, plnění požadavků a analýz pro naše zákazníky
* Zodpovědnost za kvalitu procesů, za materiály a odvedenou práci
* Komunikace s ostatními odděleními, spolupráce s obchodním oddělením

Chcete být u rozvoje něčeho nového a netradičního v oboru prvkové analýzy kompozitních materiálů?

Požadavky

* VŠ vzdělání chemického zaměření
* Praxe v laboratořích/na oddělení kvality
* Zkušenost s vedením lidí
* AJ na úrovni B1
* Znalost legislativy a BOZP předpisů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Sick days * Cafeteria odměňování * Mobilní telefon i k soukromým účelům * Příspěvek na stravování * Příspěvek na vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava