Nabídka práce > SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ + NJ

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ + NJ

Náplň práce

Cítíš, že spokojenost zákazníka je prvním místě? Přesně takového SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉHO SERVISU hledáme!
Čeká tě správa celého procesu objednávky od přijetí, založení do systému, komunikace nesrovnalostí, potvrzování dodacích termínů až po nastavení platebních a dodacích podmínek.
Budeš k tomu potřebovat komunikovat v angličtině a němčině. Máš na to?
Tak na nic nečekej a zašli životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ a NJ
- samostatnost, pečlivost
- prozákaznický přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek za docházku, výkonností prémie - 5 týdnů dovolené - dotované stravování - možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Prachatice