Nabídka práce > TECHNOLOG AUTOMATIZACE | PŘEROV

TECHNOLOG AUTOMATIZACE | PŘEROV

Náplň práce

Máš vzdělání technického zaměření a zajímá tě oblast automatizace? Jsi čerstvým absolventem a hledáš nyní praxi? Domluvíš se anglicky? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- řízení projektů technologických zařízení
- zpracovávání konstrukčních řešení strojů a následná implementace do výroby
- vypracovávání technických popisů a návodů k používání strojů
- podpora při řešení neshod
- zpracování finančních rozpočtů
- komunikace s dodavateli
- vyhodnocování a optimalizace technologických zařízení

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru (ideálně oblast automatizace)
- zkušenosti s PLC programováním
- orientace v technické dokumentaci
- základní znalost standardů kvality ve výrobě
- znalost programu MS Office (MS Project výhodou)
- komunikativní znalost AJ (komunikace s kolegy ze zahraničí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - příspěvek na penzijní připojištění - stravenkový paušál - příspěvek na volnočasové aktivity - flexibilní pracovní doba - příspěvek na dopravu - firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: Přerov