Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT/KA | I PRO ABSOLVENTY

ELEKTROPROJEKTANT/KA | I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Hledáte zaměstnání po absolvování VŠ? Nebo již máte zkušenosti s projektováním v oblasti elektro? Chcete pracovat na zajímavých projektech, ale cestování Vás nebaví? Pak je pozice ELEKTROPROJEKTANT/KA | I PRO ABSOLVENTY právě pro Vás!

Náplň práce:

- projekty v oblasti energetiky, elektroinstalace, automatizace a MaR
- návrhy koncepce
- komunikace se zákazníky
- dozor na stavbě
- projektování v EPLAN a AutoCad

Požadavky

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru s min. 2 letou praxí / VŠ vzdělání - bez praxe
- vyhláška 50/1978 Sb.§5 (nově dle NV 194/2022 Sb.
- znalost AutoCAD, Eplan
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- ochota občas cestovat v rámci ČR (1-2x měsíčně)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál - možnost dalšího vzdělávání - občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Ostrava