Nabídka práce > VEDOUCÍ ELEKTRO KONSTRUKCE

VEDOUCÍ ELEKTRO KONSTRUKCE

Náplň práce

Máš vystudovanou střední školu obor elektro?
Máš zkušenosti s elektro konstrukcemi, domluvíš se dobře anglicky a jsi zkušený lídr?

Pak přesně tebe potřebujeme na pozici VEDOUCÍ ELEKTRO KONSTRUKCE

Tvým úkolem bude:
- Organizačně a odborně vést a koordinovat tým
- Delegování a plánování konstrukčních prací
- Technické schvalování
- Cenové nabídky projektů a jejich fakturace
- Řešení 8D reportů, vyřizování neshod a reklamací
- Vedení porad a komunikace napříč úseky, občasná komunikace se zákazníky

Požadavky

- SŠ v oboru elektro
- Prokazatelná praxe na vedoucí pozici
- Znalost CAD programů
- Pokročilá znalost anglického jazyka (B2) – komunikace se zahraničními kolegy
- Min. § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022 Sb
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - 3 sick days - Příspěvek na stravování - MultiSport karta - Možnost jazykových kurzů - Zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů
  • Místo pracoviště: Třebíč