Nabídka práce > Lakovací technolog | laborant

Lakovací technolog | laborant

Náplň práce

- Spolupráce při výstavbě moderní lakovny
- Lakování komponentů na automatické výrobní lince
- Chemické analýzy směsí a identifikace příměsí
- Kontrola kvality lakovacího procesu a záznamy do systému
- Měření tloušťky vrstvy barvy
- Objednávání materiálu a náhradních dílů
- Ověřování, kalibrace a dokumentace laboratorního vybavení
- Zlepšování efektivity lakování a výrobních procesů

Požadavky

* min. SŠ chemického zaměření
* anglický nebo německý jazyk na komuniktivní úrovni
* předchoz zkušenost s lakovacím procesem nebo s technickým chemickým procesem
* Uživatelská znalost MS Office
* Orientace v metodách lean, SMED

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy/prémie * Příspěvek na dopravu * Dovolená 5 týdnů * Stravenky
  • Místo pracoviště: Tachov