Nabídka práce > MISTR STROJNÍ ÚDRŽBY l BEROUN l 70 000 Kč

MISTR STROJNÍ ÚDRŽBY l BEROUN l 70 000 Kč

Náplň práce

Pro úspěšného klienta v oblasti výroby hledáme MISTRA STROJNÍ ÚDRŽBY!

Máte zkušenosti z výrobní firmy a nedělá Vám problém vedení lidí?

Pak jste přesně tím, koho hledáme!

Buďte náš MISTR!

Co bude Vaší náplní práce?
- vedení kolegů z oblasti strojní údržby
- organizace náplně práce, zadávání úkolů
- hodnocení výkonnosti, pravidelný reporting
- zprovozňování nových zařízení
- řešení a plánování oprav strojů
- zodpovědnost za plánování směn

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici min.2 roky
- zkušenost s vedením lidí
- orientace v technické dokumentaci
- zkušenosti s výrobním informačním systémem
- znalost TPM, 5S, LEAN managementu
- praxe z výrobní společnosti
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování - příspěvek na životní/penzijní připojištění - pracovní smlouva na dobu neurčitou - zvýhodněný mobilní tarif (pro celou rodinu) - finanční odměny za pracovní a životní jubilea - bezplatné pr
  • Místo pracoviště: Praha