Nabídka práce > ELEKTRONIK / MECHATRONIK| NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40.000 Kč

ELEKTRONIK / MECHATRONIK| NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40.000 Kč

Náplň práce

Chcete začít kariéru v elektro oboru nebo hledáte pracovní změnu?

Tak tahle pracovní nabídka je něco pro Vás!

Náplň práce:
- Provádět opravy strojů a provozního zařízení
- Stěhovat a instalovat stroje a strojní zařízení
- Provádět montáže nových elektrorozvodů a zařízení
- Pracovat s elektrickou dokumentací

Vhodné i pro ABSOLVENTY!

Požadavky

- Vzdělání v elektro oboru nebo v oboru autotronik/mechatronik
- Mít znalosti SIMATICu/ SINAMICu a PC
- Zkušenosti s elektroúdržbou z jiné firmy výhodou
- Ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Motivující finanční ohodnocení - 13. plat + každoroční přidávání - 25 dní dovolené - Finanční odměny za odpracované roky - Možnost osobního rozvoje - Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou - Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště: Turnov