Nabídka práce > TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO VÝVOJ VOZU

TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO VÝVOJ VOZU

Náplň práce

Máš zkušenosti ve vedení technického projektového týmu? Zvládáš komunikaci se zákazníkem v prostředí automotive v angličtině? Zajímáš se o vývoj vozidla? Potom neváhej a ozvi se mi!

Co Tě čeká:
- koordinace vývojových aktivit pro jednotlivé značky automotive koncernu
- koordinování týmu (10-20 lidí) a plánování aktivit v různých stádiích vzniku vozu
- podílení se na technických řešeních a jednáních
- plánování rozpočtu, alokace zdrojů, sales management
- pravidelné plánování a reporting zákazníkovi
- změnová řízení
- zaškolování a podpora nových kolegů
- komunikace se zákazníkem

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- AJ nebo NJ pro každodenní komunikaci (B2+)
- Min. 2 roky praxe s koordinací pracovní skupiny
- Technického povědomí o architektuře a vývoji vozu
- Schopnosti vést projekt a projektový tým
- Prezentační a komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně - Finanční bonusy - Pružná pracovní doba - 5 týdnů dovolené - Sick days - Možnost občasné práce z domova - Stravenky v hodnotě 100 Kč - Cafeterie - Školení a jazykové kurzy - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav