Nabídka práce > SPECIALISTA LOGISTIKY| AŽ 50 000 Kč/měs.

SPECIALISTA LOGISTIKY| AŽ 50 000 Kč/měs.

Náplň práce

Zajímá Vás oblast logistiky a plánování? Domluvíte se anglicky? Zašlete nám svůj životopis:

Vaší náplní práce bude:

- Práce v systému SAP
- Analýza objednávek – SAP/BW reporty (excel)
- Koordinace se sales KAM
- Komunikace se zákazníky
- Spolupráce při řešení reklamací od zákazníků
- Komunikace se zahraničním týmem
- Úzká spolupráce s plánováním výroby
- Strategické plánování a optimalizace nákladů

Požadavky

- Analytické schopnosti
- Dobré komunikační schopnosti.
- Komplexní znalost logistických procesů
- Práce v ERP systémech, pokročilá znalost Excelu
- Komunikativní angličtina na úrovni minimálně B2
- Praxe z výrobní společnosti, automotive výhodou
- Vhodné i pro juniory- nutnost analytického myšlení, výborné AJ a pokročilá znalost Excelu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční bonusy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové kurzy - závodní stravování - zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky - kulturní akce - možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec