Nabídka práce > TECHNICKÁ PODPORA | I PRO ABSOLVENTY!

TECHNICKÁ PODPORA | I PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

Hledáte novou výzvu? Nebaví Vás rutina a pouze práce u počítače? Chcete si občas odběhnout i do výroby a řešit technické záležitosti? Staňte se koordinátorem technických projektů v naší firmě, která dává prostor ke kariérnímu růstu! PS: ABSOLVENTI stavebních, technických škol VÍTÁNI!

Jak bude práce TECHNICKÉ PODPORY vlastně vypadat?
* Budete součástí 10ti členného týmu technické podpory
* Přiděleno Vám bude určité portfolio zákazníků, jejichž požadavky budete řešit
* ALE pozor! Pouze ty technické, většinu administrativy za Vás obstará parťák, který Vám bude k ruce :)
* Denní spolupráce s výrobou, vývojovým týmem, konstruktéry, ladění detailů zakázek a technických řešení
* Poskytování technického poradenství, příprava technických podkladů pro nabídky a kalkulace
* Posuzování vyrobitelnosti a řízení rizik u zakázkové výroby

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání (ideálně stavebního, strojírenského směru)
* AJ nebo NJ na úrovni min. B1 (nepotřebujeme business AJ/NJ, ale nesmíš se bát mluvit)
* Předchozí praxe ve stavebnictví, strojírenství
* Výborná orientace v technické dokumentace, výkresech
* Komunikativnost :-)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Pružná pracovní doba * Home office možný * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy * Benefit karta
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod