Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ | 40 000 Kč

ELEKTRIKÁŘ | 40 000 Kč

Náplň práce

Máte platnou vyhlášku 50 § 6? Můžete pracovat v nepřetržitém provozu? Výborně! Pak hledáme právě Vás.

Co budete mít na pozici ELEKTRIKÁŘ na starosti?
- elektro opravy a údržbu jak výrobních zařízení tak i systémů budovy
- diagnostiku závad strojního zařízení s využitím PC – Simatic S7/S5
- vedení dokumentace údržby

Požadavky

- vyhláška 50 §6
- základy programování (ideálně Simatic S7)
- zkušenost z výroby v automobilovém průmyslu
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
- ochota učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené + dny volna navíc - 13. plat - bonus za práci v nepřetržitém provozu - stravenky ve výši 100Kč - možnost profesního růstu - vzdělávání, odborná školení
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav