Nabídka práce > PRODUKTOVÝ SPECIALISTA| automotive

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA| automotive

Náplň práce

Jsi analytický zaměřený? Máš zkušenosti s finančním plánováním, kalkulací nákladů a reportingem? Zvládneš komunikovat v AJ na denní bázi? Láká tě zázemí mezinárodní společnosti?

Pak neváhej a dej nám o sobě vědět !!!

Náplň práce:

* spolupráce mezinárodním týmu při tvorbě obchodních případů pro nové a stávající produkty
* maximalizace zisků pro produktové řady
* komunikace s obchodními partnery v AJ
* spolupráce s oddělením vývoje
* analýzy nákladů
* reporting

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* AJ na úrovni min. B2
* praxe v plánování, program managementu nebo projektovém řízení min 3 roky
* zkušenosti s tvorbou analýz a reportingem
* znalost prostředí automotive VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * prémie, bonusy * flexibilní pracovní doba * možnost občasného HO * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * příspěvek na životní a penzijní připojištění * možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Nový Jičín