Nabídka práce > Cost Estimator | LIBEREC až 75 000

Cost Estimator | LIBEREC až 75 000

Náplň práce

Máte zkušenosti ve financích? Domluvíte se anglicky nebo německy? Tak právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

COST ESTIMATOR | LIBEREC AŽ 80 000 KČ

Náplň práce:
- vypočítává, přizpůsobuje a kontroluje odhady a porovnání výkresů (např. pro sestavy, moduly, komponenty, nástroje a investice)
-sestavuje a ověřuje kusovníky a příslušné náklady
-odhaduje uspořádání výroby a plánování procesů a příslušné náklady
-odhaduje investiční náklady
-odhaduje náklady na nástroje, logistiku a dopravu
-identifikuje místa pro montáž poptávek zákazníků za optimální náklady
-komunikace se zákazníky
-spolupráce s oddělením nákupu
-schvaluje rozvržení a výpočty v rámci stanoveného rozsahu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost AJ nebo NJ
- zkušenosti na obdobné pozici
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat (cca 10% pracovní doby)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 48000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené -finanční bonusy - pružná pracovní doba - stravenky v hodnotě 180 Kč na den (Sodexo Card) - notebook, smartphone - jazykové kurzy -zprostředkování MultiSport Card
  • Místo pracoviště: Liberec