Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL | AUTO

OBCHODNÍ ŘEDITEL | AUTO

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením týmu? Jsi rodilý stratég, oblast obchodu máš v malíčku a k tomu všemu se ještě domluvíš dobře anglicky?

Pro náš obchodní tým hledáme lídra na pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE.

A co bude tvým úkolem?
- Řízení obchodního týmu
- Tvorba a realizace obchodní strategie prodeje
- Návrhy krátkodobého a dlouhodobého plánu rozvoje obchodu
- Udržování partnerských vztahů se zákazníky
- Zajištění včasného zpracování nabídek dle žádostí zákazníků
- Sledování trhu a konkurence
- Vedení příslušného střediska a týmu obchodníků
- Komunikace se zákazníky, obchodními partnery i odděleními uvnitř společnosti

Požadavky

- Min SŠ - technického směru
- Angličtinu na úrovni B2 (budeš používat hlavně v komunikaci)
- dobrá znalost MS Office
- Praxi na pozici obchodního manažera nebo obchodního ředitele alespoň 4 roky
- Zkušenosti ve vedení obchodního jednání
- Zaměření a orientace na výsledek
- Organizovanost, zodpovědnost, strategické schopnosti
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - 3 sick days - Příspěvek na stravování - MultiSport karta - Možnost jazykových kurzů - Zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů
  • Místo pracoviště: Třebíč