Nabídka práce > MANAŽER ROZVOJE OBCHODU | AUTO

MANAŽER ROZVOJE OBCHODU | AUTO

Náplň práce

Jsi člověk, co dokáže připravit obchodní plány, marketingové strategie, následně je také realizovat a navíc máš zkušenosti v energetice?
Zvládáš dobře Excel, anglicky se domluvíš naprosto bez problémů a komunikace s lidmi je tvůj koníček?

Pak přesně takového člověka hledám na pozici MANAŽER ROZVOJE.

Zkus to :)

Tvým úkolem bude:
- Monitoring situace na trhu
- Vyhledávání a přinášení nových příležitostí na trhu
- Příprava strategie pro posílení pozice na klíčových trzích a vstup na nové trhy
- Propagace výrobků a služeb na konferencích, výstavách a networkingových akcích
- Interní spolupráci s manažery klíčových zákazníků a technickým úsekem
- Příprava reportingu v interních systémech o průběhu obchodních zakázek

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického či ekonomického směru
- Zkušenosti s rozvojem obchodu s energetikou
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Vnímání obchodních příležitostí a jejich kritické hodnocení
- Anglický jazyk na úrovn minimálněi B2 – komunikace převážně v angličtině
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochotu cestovat i do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - služební auto i k soukromým účelům - příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu) - 3 dny zdravotní volno (Sick Day) - intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum - hrazené jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Třebíč