Nabídka práce > TESTOVACÍ INŽENÝR | JIHLAVA

TESTOVACÍ INŽENÝR | JIHLAVA

Náplň práce

Jsi manuálně zručný a baví tě úpravy například na motorech aut?
Nevadí ti cesty do zahraničí a umíš anglicky nebo německy?

Pak právě tebe hledáme na pozici TESTOVACÍ INŽENÝR do naší výrobní mezinárodní společnosti.

Budeš zajišťovat měření zatížení a teplot systému a měřit vibrační zatížení na vozidle v souladu s požadavky zákazníků a oddělení vývoje.
Provádět měření přímo u automobilových výrobců a výrobců zemědělské a manipulační techniky (traktory, nákladní auta, bagr, lodní motory)
Dále tě čeká i příprava vozidla k měření a měření zatížení na vozidle v provozu.
Budeš vyhodnocovat naměřená data a vypracovávat závěrečné zprávy a statistiky.
Komunikovat s vývojovými odděleními a s interními zákazníky.

Požadavky

- VŠ (bakalářské nebo inženýrské) elektrotechnického zaměření
- AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni (denní komunikace s kolegy, dodavateli a zákazníky)
- ŘP sk. B (sk. C výhodou)
- Praxe ve výrobní společnosti
- Ochota cestovat (50 % času v zahraničí)
- Nadšení pro techniku, ochota učit se
- Dobré komunikační a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok) - Dotované závodní stravování - Výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů - Pružnou pracovní dobu - Možnost využívat Home office - Sportovní aktivity zdarma (plav
  • Místo pracoviště: Jihlava