Nabídka práce > EXECUTIVE ASSISTANT

EXECUTIVE ASSISTANT

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou hledáme kandidáta/ku, který má jíž zkušenosti z pozic výkonných asistentů/tek. Budete pravá ruka jednatele společnosti.
Budete mít na starosti svěřené úkoly a budete moci být samostatnou jednotkou.

Náplň práce:
* administarativa a vedení určité agendy
* organizace firemních akcí
* plnění úkolů a komunikace s jednatelem
* plánování meetingů
* evidence dokumentů
* komunikace s úřady

Požadavky

* Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
* Anglický jazyk na úrovni B1
* Samostatnost
* Organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Roční bonus * Příspěvek na stravování a penzijní připojištění * Příspěvek na volnočasové aktivity * Jazykové kurzy * Odměny při pracovních a životních výročích * Zaměstnanecké akcie
  • Místo pracoviště: Kladno