Nabídka práce > TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA l PRAHA l ABSOLVENT l 50 000 Kč

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA l PRAHA l ABSOLVENT l 50 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti jako technický dozor investora, nebo je chcete teprve získat?
Nedělá Vám problém domluvit se anglicky?

Pak máme pozici TECHNICKÉHO DOZORU INVESTORA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?
- Spolupráce s týmem projektového řízení
- Spolupráce s cenovým konzultantem
- Dohled nad dodržováním technických požadavků
- Kontrola dodržování zásad BOZP a PO

Požadavky

- Odborná znalost technických aspektů výstavby budov
- Praxe v oblasti pozemních staveb
- Flexibilní a proaktivní přístup
- Systematičnost, přesnost
- Dobré analytické a komunikační dovednosti
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Znalost práce v AutoCADu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání - Spolupráce na významných projektech pro české i mezinárodní klienty - Moderní kanceláře v centru Prahy - Jazykové kurzy a vzdělávací programy -
  • Místo pracoviště: Praha