Nabídka práce > PŘÍPRAVÁŘ l PRAHA l 60 000 Kč + BONUSY

PŘÍPRAVÁŘ l PRAHA l 60 000 Kč + BONUSY

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti stavebnictví hledáme nové kandidáty, kteří se chtějí realizovat na pozici PŘÍPRAVÁŘE!

Nechcete být pouhým vyplňovačem tabulek?
Jste analytický typ se zkušeností ve stavebnictví?
Máte v hlavě celou genezi projektu a chcete ji ukázat světu?

Buďte vtaženi do projektů již od počátku spolupráce jako PŘÍPRAVÁŘ!

Čeká Vás:
- zpracování tendrů od A do Z
- příprava projektové dokumentace
- příprava a tvorba podkladů v oblasti pozemních staveb
- vedení výběrových řízení na subdodavatele a jejich následné vyhodnocování

Pracujte ve firmě, kde Vaše slovo bude mít váhu!

Požadavky

- Zkušenosti se zpracováním příprav
- Zkušenost z realizační či stavební firmy
- Analytický typ osobnosti, kreativita a samostatnost
- Příprava a vyhodnocování tendrů na nejvhodnějšího dodavatele
- Zkušenosti s programem AutoCAD

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nadstandardní mzdové ohodnocení - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - mobilní telefon, notebook - podíl na zisku ve výši až 2,5 násobku měsíční mzdy
  • Místo pracoviště: Praha