Nabídka práce > HLEDÁME PRACOVNÍKY DO VÝROBY | 35 000Kč | BEZDĚČÍN

HLEDÁME PRACOVNÍKY DO VÝROBY | 35 000Kč | BEZDĚČÍN

Náplň práce

V současné chvíli rozšiřujeme tým pracovníků do výroby.

Jste manuálně zruční? Nebo máte zkušenosti s VZV? Nevadí Vám práce na směny? Tak hledáme právě Vás - šikovné OPERÁTORY a SKLADNÍKY s VZV.

Pro našeho klienta společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme fyzicky zdatné OPERÁTORY pro montáž autosedaček a SKLADNÍKY s VZV.

Práce na montážní lince v 3 směnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Nástup možný IHNED

Požadavky

POŽADUJEME:

- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- praxe s VZV podmínkou
- ochotu pracovat na směny
- nástup možný IHNED

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: BENEFITY: - nástupní mzda až 28.000Kč - po zapracování až 35.000Kč - osobní ohodnocení - týmový bonus - příplatek za odpolední směnu: 10kč/hod - příplatek za noční směnu: 35kč/hod - placené přesčasy - stravenky 120 kč/den - týden dovolené navíc
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav