Nabídka práce > ZÁSOBOVAČ | JIHLAVA| BEZ PRAXE

ZÁSOBOVAČ | JIHLAVA| BEZ PRAXE

Náplň práce

Hledáš práci v Jihlavě a nevadí ti třísměnný provoz? Umíš dobře česky a práce se nebojíš?

Pak to zkus u nás :)

Hledáme muže i ženy na pozici ZÁSOBOVAČ,

A co tě u nás čeká? Budeš:
- u přijmu materiálu a produktů
- zajišťovat manipulaci a skladování materiálů, obalů a produktů
- používat program SAP při objednávání materiálu, reklamacích a kontroly při převzetí
- obsluhovat a udržovat výrobní stroje a linky
- zajišťovat správnost používaného materiálu podle plánu výroby

Požadavky

A co od tebe potřebujeme?
- ZŠ nebo výuční list
- Umět dobře česky a to nejen mluvit, ale i psát - budeš to potřebovat pro přesné čtení etiket na příchozím zboží a zaznamenávání do interního systému.
- Dobrý zdravotní stav - budeš denně manipulovat s příchozím zbožím.
- Zodpovědnost a chuť do práce :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 20 000Kč (po zkušební době) -5 týdnů dovolené -příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč -preventivní lékařská péče -bezplatné očkování proti chřipce -příplatek na dojíždění ve výši 1000,- Kč
  • Místo pracoviště: Jihlava