Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | PLASTY | JIHLAVA

SEŘIZOVAČ | PLASTY | JIHLAVA

Náplň práce

Chceš pracovat ve stabilní společnosti a mít volné víkendy?
Máš zkušenosti jako seřizovač,výuční list nebo střední školu technického směru a máš chuť pracovat s partou prima kolegů?

Pak právě pro tebe tu máme volné místo seřizovače.

A co bude tvým úkolem?
- obsluha a nastavení vstřikovacích lisů dle technologického postupu
- průběžná kontrola výrobků a případná úprava nastavení stroje
- výměna forem
- uvolňování výroby při najetí nové zakázky
- spolupráce při rozjezdu nových projektů
- koordinace práce operátorů

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- praxe a zkušenosti s obdobnou pozicí
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost
- schopnost týmové spolupráce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 29000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravné 110/ směna - 5 týdnů dovolené - 13.mzda - parkování v areálu, dostupnost MHD - smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Místo pracoviště: Jihlava