Nabídka práce > Specialista dodavatelského řetězce - Rokycansko

Specialista dodavatelského řetězce - Rokycansko

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti logistiky nebo plánování? Domluvíte se německy nebo anglicky?

HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI SPECIALISTA LOGISTIKY A PLÁNOVÁNÍ!

Vaší pracovní náplní bude:
- komunikace se zákazníkem a zadávání objednávek do systému
- pravidelné aktualizace změn objednávek
- plánování nakládky a správa náležité dokumentace
- udržování optimální hladiny zásob
- komunikace s odděleními napříč společností
- vyřizování případných zákaznických reklamací

Dlouhá praxe není zapotřebí, ale určitě Vás čeká pestrá pracovní náplň a mnoho nových pracovních zkušeností!

Požadavky

- SŠ/VŠ zdělání
- anglický případně německý jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
- předchozí praxe ve výrobní firmě/ logistickém řetězci výhodou, nikoli podmínkou
- uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
- ŘP. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dojíždění - prémie - docházkový benefit - příspěvek na stravování - příspěvek na vzdělávání - příspěvek na penzijní/životní pojištění - zdravitní volno - a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Rokycany