Nabídka práce > DISPONENT SKLADU A NÁKUPU

DISPONENT SKLADU A NÁKUPU

Náplň práce

Aktuálně hledáme zkušeného DISPONENTA NÁKUPU, který má zkušenosti na obdobné pozici, ale také ovládá anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni.

Co Vás na pozici čeká?

- monitoring a kontrola stavu skladů nakupovaných dílů
- nákup komponentů dle požadavků zákazníku a odesílání požadavku na dodavatele
- zajišťování a kontrola dodání výrobků a skladové zásoby
- dokumentace a podklady pro vystavení reklamace na dodavatele
- organizace mimořádných přeprav

Požadavky

- komunikativní znalost AJ nebo NJ (denní komunikace)
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- praxe na obdobné pozici (v logistice, nákupu, skladu)
- práce v systému SAP výhodou
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - dotované stravování na pracovišti - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další benefity
  • Místo pracoviště: Nymburk