Nabídka práce > STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ| až 70 000 Kč

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ| až 70 000 Kč

Náplň práce

Jste STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ a máte technické myšlení? Mluvíte ANGLICKY a máte i znalost NĚMČINY? V tom případě právě Vás může zajímat pracovní nabídka v stabilní zahraniční společnosti v těsné blízkosti Brna!

Náplň práce:

* Výběr dodavatelů, hodnocení a rozvoj
* Nákup přímého a nepřímého materiálu
* Cenové jednání, uzavíraní nákupních smluv
* Optimalizace a analýza nákladů
* Analýza dat, monitoring trhu a dodavatelů
* Spolupráce s výrobou

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Znalost anglického a německého jazyka
* Zkušenost na obdobné pozici
* Znalost technické dokumentace, technický záběr
* SAP, MS Office
* Samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat + osobní bonus + docházkový bonus * Příspěvek na dopravu * Flexibilní pracovní doba, homeoffice * Stravování přímo ve firmě * Možnost dalšího profesního růstu * 25 dnů dovolené * Služební telefon * Jazykové kurzy, Multisport
  • Místo pracoviště: Kuřim