Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY/NÁKUPU

PLÁNOVAČ VÝROBY/NÁKUPU

Náplň práce

-Koordinace a plánování výroby
-Sledování termínů dílčích expedic produktů, dohled nad plynulostí procesu
-Přizpůsobování výrobního plánu a sledování jeho plnění
-Zodpovědnost za nákup výrobků v souladu s plánováním výroby
-Optimalizace skladových zásob
-Tvorba výrobního plánu

Požadavky

-AJ na komunikativní úrovni
-výborná znalost práce s MS Escel (datové zdroje, kontingenční tabulky)
-Alespoň 3 roky zkušeností v oblasti plánování výroby
-Vzdělání v chemickém, technickém či ekonomickém směru (praxe z chemického odvětví velkou výhodou!)
-Základní znalost chemie

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty * odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy * příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí * zvý
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem