Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SENIOR

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SENIOR

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE!

Jsi ostřílený obchoďák, máš technický backround a domluvíš se anglicky?
Akvizice pro Tebe není cizí slovo a zároveň zvládneš pečovat i o stálé klienty?

Budeš:
* Jezdit na veletrhy, výstavy a dalších klientské akce – aktivně propagovat produkt.
* Navazovat a budovat obchodně partnerské vztahy s partnery společnosti.
* Monitorovat činnost konkurence.
* Také často cestovat v rámci regionu.
* Podílet se na vytváření a realizování akčních plánů společnosti.
* Odpovídat za dosažení stanovených cílů
* Spolupracovat s ostatními odděleními.

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
* AJ alespoň B1.
* Min. 3 roky zkušenost s B2B.
* Zkušenost s technickým produktem.
* Prokazatelné výsledky.
* Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti.
* Aktivně pracovat s MS Office, Outlook, CRM.
* ŘP sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusy * Auto - i pro soukromé účely!! * Mobil * Notebook * Stravenky
  • Místo pracoviště: Jihlava