Nabídka práce > PROGRAMÁTOR PLC | TŘEBÍČ

PROGRAMÁTOR PLC | TŘEBÍČ

Náplň práce

Zajímáš se o průmyslovou automatizaci?
Máš zkušenosti s programováním PLC a vyhlášku 50?

Tak právě pro tebe tu máme pozici PROGRAMÁTOR PLC.
To, že neumíš dobře anglicky není překážkou.

Zkus to u nás.

Tvým úkolem bude:
- vývoj a implementace software do nových strojů
- podpora při implementaci změn a úprava softwarů
- podpora při servisním zásahu (CZ+svět)
- technická podpora (CZ+svět)
- návrhy řešení dílčích součástí strojního zařízení
- provádění analýz slabých míst stroje a následná implementace opatření

Požadavky

- SŠ vzdělání technického nebo IT směru
- Orientace v technické dokumentaci
- Hlubší znalost IT
- Zkušenost s průmyslovou automatizací
- Znalost programování PLC B&R, Siemens
- AJ na úrovni A2
- Vyhláška č. 50 min §5

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - Roční prémie podle výsledků práce - Příspěvky na jazykové vzdělání - Příspěvek na penzijní připojištění - Dotované závodní stravování - Cafeterie, slevy u obchodních partnerů apod.
  • Místo pracoviště: Třebíč