Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Máš zkušenosti jako obchodní zástupce v oboru potravinářství a rád cestuješ?
Baví tě komunikovat s lidmi a zvládneš to i v angličtině?

Do našeho obchodního týmu hledáme dalšího člena na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Tvým úkolem bude:
- péče o stávající zákazníky
- vedení obchodních jednání
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- tvorba produktu zákazníkovi na míru
- cenotvorba, kalkulace
- 3-4 dny v terénu / 1-2 dny v kanceláři
- reporting výsledků

Požadavky

- SŠ
- komunikativní AJ minimálně B1 ( budeš vyjednávat ceny i v zahraničí)
- dobrá znalost MS Office - Excel
- obchodní praxe v oblasti potravinářství
- velmi dobré komunikativní dovednosti, schopnost prezentovat
- tah na branku
- ochota cestovat po celé ČR
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení dle zkušeností (jsme otevřeni diskuzi) - služební automobil - notebook, mobil - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava