Nabídka práce > SW DEVELOPER| ZAVÁDĚNÍ ERP SYSTÉMU

SW DEVELOPER| ZAVÁDĚNÍ ERP SYSTÉMU

Náplň práce

Máš zkušenosti s programováním a rád by ses podílel na zavádění nového ERP systému? Nedělá ti problém komunikace v angličtině? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- testování nových aplikací
- vývoj a implementace SW
- odstraňování chyb
- správa svěřených aplikací
- analýza požadavků v oblasti vývoje
- podpora při řešení uživatelských problémů
- minimalizaci chybovosti kódu
- spolupráci na udržování systémů v souladu s firemními standardy
- školení uživatelů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oblasti IT
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- pokročilá znalost alespoň jednoho z programovacích jazyků (PHP, Java, C#, C ++)
- komunikativní znalost AJ (komunikace s kolegy napříč pobočkami)
- znalost aplikací O365
- zkušenosti s vedením projektů výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 dní dovolené navíc - pružná pracovní doba - firemní tarif - příspěvek na dojíždění - příspěvek na relokaci - jazykové vzdělávání - Multisport karta - příspěvek na penzijko - firemní akce
  • Místo pracoviště: Šumperk